Nejnovější recenze ze sekce Pákové kávovary

Silvercrest SEMM 1470 A2

Silvercrest SEMM 1470 A2

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. prosince 2022

(naposledy upraveno 30. prosince 2022)

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Produkt bohužel zatím nedoručen (zklamání)

Krups Virtuoso XP 442C11

Krups Virtuoso XP 442C11

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 30. prosince 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

Po prvních dnech zkoušení se mi zdá kávovar fajn. Jen si nejsem jistá, jestli se nebudou ucpávat trysky tvrdou vodou.
Kávovar jsme vybrali, protože nabízel 15 barů tlak. Tvar je kompaktní a nezabírá moc prostoru.

Reakce značky Krups

Dobrý den, při správné péči o váš kávovar se nemusí obávat. Přístroj lze odvápňovat kdykoli, i když kontrolka odvápnění nesvítí. Kávovar však automaticky
počítá cykly a až bude potřeba ho odvápnit, upozorní na to. Případně je také dobré používat čerstvou vodu upravenou ve filtrační konvici.

Sencor SES 6050SS

Sencor SES 6050SS

Zdenka Zdenka

• bytelný materiál
  • otočná tryska, která udělá super pěnu
  • integrovaný mlýnek
  • jednoduchá obsluha
  • nastavení hrubosti mletí
  • chvilku mi trvalo než jsem pochopila co kde jak

kávovar v krásném jednoduchém designu co dělá skvělé kafe

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

• Kvalitní a masivní provedení
  • možnost našlehání mléka
  • Menší rozměry
  • Musíte si umlít kávu

Tento kávovar je ideálním pomocníkem pro lidi, kteří už vědí, jak funguje káva a jak docílit dobré chuti. Je o malý kompaktní kávovar, který vám nezabere moc místa, ale dokáže udělat chutnou kávičku. Nakonec ji i můžete doplnit o našlehané mléko. Co byste mohli postrádat je možnost namletí kávových zrn, ale to je dáno právě kategorií menšího kávovaru. Pokud tedy nepotřebujete zhotovit kávu rychle a dělate maximalně pro dva lidi, nebude to problém. Pro větši skupinu s ručním mletím už je to náročnější. Káva je však chutná a to je důležité. Delonghi si drží standart kvalitního zpracování - není to prostě levný plast ( a to i v případě příslušenství).

La Pavoni Expo 2015

La Pavoni Expo 2015

Ověřený zákazník KULINA Ověřený zákazník

Přidáno: 29. prosince 2022

(naposledy upraveno 29. prosince 2022)

Zakoupeno v KULINA

Produkt neobsahoval český návod a po rozbalení byla v sačku, ve kterém byl kávovar voda.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Lovec_100

Přidáno: 28. prosince 2022

• jednoduché ovládání
  • robusní páka
  • krásná bohatá pěna
  • programovatelná velikost jednoho i dvou šálků kávy
  • programovatelná tvrdost vody a teplota nápoje
  • možnost vyšších šálků díky jednoduchému odnímání odkapu
  • přísavky vespod kávovaru
  • jednoduchá údržba
  • jeden přípravek na odvápnění v balení
  • v balení pouze stručný papírový návod - nutnost stažení detailního návodu on-line

8 let mi sloužil pákový kávovar z Lidlu Bifinett, který vynikal jednoduchostí, bezporuchovostí a uměl vyrobit výbornou kávu s bohatou pěnou. Nicméně zub času se na něm projevil a tak po několika dnech vybírání a porovnávání padl výběr na SILVERCREST SSMS 1350. Úzký malý kávovar umí vyrobit skutečně skvělé presso s velmi bohatou pěnou s možností vlastního nastavení velikosti nápoje tzn. nastavili jsme si velikost přesně na míru vlastních hrnečků. Tento pákový kávovar byla pro nás za ty peníze skvělá volba a mohu rozhodně doporučit. Kvalitu zpracování a s tím spojenou bezporuchovost ale ukáže až čas.

Sencor SES 1710BK

Sencor SES 1710BK

Ověřený zákazník MALL.CZ Marcela

Přidáno: 28. prosince 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

• Kvalitní tlak
  • Rychlá doprava

Kvalitní produkt, rychlá doprava. Dobrá komunikace s dopravcem.

Sencor SES 6010SS

Sencor SES 6010SS

FrantišekN FrantišekN

Přidáno: 27. prosince 2022

• Krásný, nerezový kávovar se silným čerpadlem. Můžete si nastavit až 15 hrubostí mletí kávy. Super je automatické mletí. Super je i otočná tryska která dobře napění mléko. Ke kávovaru vlastně už nic nepotřebujete, všechno máte v balení i konvičku a kovový tamper. Navíc má funkci předspaření.

Skvělý kávovar s funkcemi mnohem dražších modelů

Sencor SES 4040BK

Sencor SES 4040BK

Janina Janina

Přidáno: 27. prosince 2022

• super cena
  • hezky napěněná káva
  • pěkně našlehané mléko
  • vysoký tlak
  • jednoduché použití a lehko se čistí
  • rychle se nahřívá

na základní přípravu kávy je akorát, vyšlehá mléko a je lehko ovladatelný, spokojenost

DeLonghi La Specialista Prestigio EC 9355.BM

Ověřený zákazník Alza.cz Jirka K.

Přidáno: 25. prosince 2022

(naposledy upraveno 25. prosince 2022)

Zakoupeno v Alza.cz

• kvalita výsledné kávy
  • pěnovač na mléko slouží i k dalším věcem (ohřívání moštu atd.)
  • jednoduchost přípravy (po počátečním nastavení)
  • nelituji a rozhodně doporučuji

Asi bych uvítal pro prvotní nastavení videomanuál - poprvé to trvá zbytečně dlouho a některé věci si člověk musí vyzkoušet formou pokus omyl. Ale to je jen začátek. Pak je vše výborné a rozhodně doporučuji.

Sage SES878BSS

Přidáno: 20. prosince 2022

• Snadné ovládání
  • Obsah balení
  • Silný tlak parní trysky
  • Nemožnost nastavit vlastní množství vody-pouze jedna, nebo dvě kávy

Kávovar na kterém je už od prvního pohledu znát kvalitní zpracování. Při porovnání s předešlým od jiné značky je propracovaný do posledního detailu. Připravuje výborné espresso, samozřejmě jen pokud máte kvalitní kávu. Na mléčné kávy je dostatečně silný tlak parní trysky.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. prosince 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• jednoduchá obsluha a dělá výbornou kávu

rozhodně doporučuji

Electrolux EEA111

Electrolux EEA111

Ověřený zákazník Extreme Digital Zrt. Petr

Přidáno: 18. prosince 2022

Zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• Slušný kávovar za slušnou cenu.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

Přidáno: 16. prosince 2022

• příslušenství ke kávovaru
  • tichý
  • jednoduchost
  • snadná manipulace
  • design

Tento kávovar je vhodný i do menší kuchyně. Je výkonný, přípravu kávy s ním zvládne každý. Lze nastavit menší a větší velikost. Dělá kávu s hezkou pěnou. Umí i vyšlehat mléko. Nádoba je součástí balení. V tom jsme našli i odměrku, tamper a čistič. Design je jednoduchý, hodí se do každého interiéru.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristyna

• Design
  • Materiál bez otisků
  • Vynikající káva z pohodlí domova
  • Velikost kávovaru je ideální
  • Skvělá kombinace z hlediska mletí, upevňování a následně přípravy kávy
  • Krásný dárek k nákupu v podobě zrnek, hrníčků a sušenek
  • Spousta videí a materiálu pro správné nastavení kávovaru
  • Možnost využít i teplou vodu na přípravu čaje
  • Intuitivní ovládání
  • Nádobu na vodu nelze vyndat jinak než vysunutím nahoru, což muže být ve standardní kuchyni problém (musíme vodu doleva z lahve)
  • Tryska na mléčnou pěnu má menší rozsah, jak s ní pohybovat

Velmi oceňujeme design kávovaru, který vypadá velmi luxusně. Materiál rovněž vypadá velmi kvalitně a černá barva je ideální pokud nechcete všude vidět obtisky. Příprava kávy je jednoduchou záležitosti, ušlehat dokonalou pěnu chce už trochu zručnosti, ale není to nic nemožného. Nastavení kávovaru chce věnovat trochu času a pokud člověk pochopí, jaké tlačítko značnou, kde přidat či ubrat, tak následně celému procesu rozumí více. Za jedinou nevýhodu považujeme nádrž na vodu, která nejde ,,vycvaknout’’ a vždy je nutné ji vysunout nahoru, což i u standardní kuchyně, která má skříňky nahoře (nikoliv pouze v dolní části kuchyňské linky) je problém.. situaci jsme museli vyřešit, tak že vodu vždy doplňujeme z láhve a z hlediska komfortu je to škoda. Káva je jinak chuťově naprosto dokonalá a nemáme jedinou výtku. Od té doby, co máme kávovar, tak se každý den těšíme na celou přípravu kávy.

Ověřený zákazník Testuj.to Marek

• 3 různé košíčky portafilteru
  • pěkný design
  • malé rozměry.
  • Všechny košíky jsou tlakované

Kávovar mi v kuchyni nezabírá příliš mnoho místa a funguje perfektně. Díky napěňovači na mléko jsem si oblíbil i mléčné nápoje z kávy a občas se pokouším i o nějaký latte art. Jedinou nevýhodu vidím v portafilteru. Kávovar sice obsahuje 3 košíčky, ale všechny jsou tlakované. Celkově je ale kávovar velmi povedené a jsem s ním spokojený.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• velikost
  • dělá perfektní kafe
  • jednoduché ovládání
  • hůř se mi manipuluje s konvičkou s napěněným mlékem pod tryskou

Po takřka dvou týdnech testování (a že kávy vypijeme hodně) mohu říci, že jsem s přístrojem maximálně spokojena: úžasný design, malá velikost, ale skvělý výkon! Dělá espresso s perfektní cremou, parní tryska našlehá mléko jako v kavárně, ovládání je snadné, čištění taktéž. Přístroj je dodáván se všemi potřebnými doplňky, samozřejmostí jsou tři sítka: na jednu či dvě porce kávy a na pody. Potěšila nerezová konvička na mléko a "pěchovátko". Dlouho jsem se rozhodovala, jaký kávovar koupit, ale tenhle je boží a mohu jej stoprocentně doporučit!

Sencor SES 4900SS

Sencor SES 4900SS

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 13. prosince 2022

• Slušné domácí espreso přes páku.
  • Jednoduše se čistí a udržuje v provozu
  • Obsluha v pohodě

• Snadná údržba
  • Snadná příprava
  • Vyšší hlučnost během přípravy
  • Nižši tlak mléčné trysky

Káva z kávovaru De'Longhi je jemná a příjemná na chuť. Oproti jiným kávovarům není přepálená a nebojím se použít i kvalitnější zrnka. Oceňuji možnost nastavení množství vody a tím pádem velikost kávy. Krásný design skvěle zapadne do moderních kuchyní a tvoří zajímavý doplněk.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]