Severin KA 5995

4 469 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka 4home.cz

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 19 744×recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta99 Kč93 % • 6 120×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč85 % • 6 726×recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 86 006×recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 4 687×recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 1 846×recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 16 164×recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 47 596×recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 253×recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 512 091×recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 55 250×recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 7 514×recenzíDalší informace

• , zakoupeno v KULINA

• Nerez provedení
    • Rychlý ohřev
    • Nastavení času vypnutí, množství vody, tvrdosti vody
    • Tlakoměr - paráda, můžete si hrát s hrubostí mletí a upěchováním a ve finale se radovat z dosažení 9bar (prý ideál)
    • Sítka drží v páce celkem pevně, takže můžete použité kafe vyklepávat jako profíci
    • Nižší hlučnost než de longhi - ten klasický laciný typ

Celkově jsem maximálně spokojen, je opravdu v nerezu, dělá výborné kafe.
    Nechci to dát přímo do nevýhod, ale hlásit se to musí. V některých recenzích bylo psáno že se lidem nedaří nastavit teplotu vodu (měly by jít nastavit tři hodnoty). Ani mě se to nepovedlo, při nastavování to nezablikalo tak jak by mělo. Na druhou stranu, teploměr jsem do vody potom nestrkal, tak třeba to funguje.
    Další drobnost - protikus páky na těle kávovaru - bajonet do kterého se páka strká je ze silikonu nebo něčeho takového, na předchozím kávovaru De longhi byl tento díl kovový. Za deset let budu vědět jestli to něčemu vadilo.
    A třetí věc která se mě týká - pokud máte omezený počet zásuvek a hospodyňka vám v zápalu boje bude vytahovat kávovar ze zásuvky, tak se s nastavováním parametrů nezatěžujte vůbec - zdá se mi že tu (jako u většiny domácích spotřebičů) není prvek který by podržel nastavené hodnoty v paměti... Navíc nastavení z výroby je střední tvrdost, cca 30minut do automatickeho vypnuti a střední teplota, tak nakonec co už.
    Tamper který je v ceně mi přišel hodně natěsno do misky tak používám svůj starší o nějakou desetinu menší.

Já jsem s výběrem maximálně spokojen a v této cenové katagorii za mě super.
    Jo a mléko jsem nezkoušel, když už, tak si dávám do kafe studené z lednice

• , zakoupeno v EMIE.cz

Dlouho jsem vybíral co koupit. Přístroj již používáme a jsme s ním velmi spokojeni. Přístroj splnil naše požadavky a očekávání. Přístrojem nahrazujeme espreso Cutler, které dosloužilo. Ještě používáme espreso De Longhi 680 a k mému překvapení má zakoupený přístroj SEVERIN 5995 funkci předpařování kávy, což De Longhi nemá. Oceňujeme i ukazatel tlaku, dá se poznat jak hrubo je namletá káva .Jsme příjemně překvapeni. Vsadili jsme na německou kvalitu a dlouhou existenci firmy Severin (asi 120 let)

Typ
1.1 l
Tlak
15 bar
Počet pák

Vše o produktu pákový kávovar • připravíte espresso, cappuccino, latte macchiato, flat white, americkou kávu, mléko apod. • příkon 1 350 W • tlak 15 barů • 1,1l nádržka na vodu • tryska na mléčnou pěnu • předehřívání šálků • ukazatel tlaku • stálá teplota během extrakce • obsah balení: pěchovadlo, nerezová nádoba na mléčnou pěnu

Severin KA 5995

Vstávejte každé ráno do nového dne tou správnou nohou. Probouzejte se s vůní lahodné, čerstvě připravené kávy, kterou vám pomůže přichystat pákový kávovar Severin KA 5995. S jeho pomocí připravíte nejen silné espresso, ale také krémové cappuccino, latte macchiato, flat white, americkou kávu a řadu dalších nápojů. Kávovar má v sobě zabudovanou trysku, která se postará o krémovou a nadýchanou sametovou mléčnou pěnu.

Předehřívání šálků

Kávovar pracuje s příkonem 1 350 W a používá tlak 15 barů. Má 1,1l nádobku na vodu, takže najednou připravíte dostatek nápoje pro sebe i partnera či partnerku. Šálky budou vždy předem nahřáté, aby udržovaly teplotu kávy déle optimální a vy jste si mohli v klidu vychutnat každý doušek. Kávovar je vhodný také pro profesionální baristy. V balení najdete pěchovadlo a 450ml nerezovou nádobku na mléčnou pěnu, abyste mohli snadno připravit perfektní kávu i různé mléčné speciality.

Klíčové vlastnosti

• výrazný ukazatel tlaku
  • všestranný přístroj pro přípravu různých nápojů
  • stálá teplota během extrakce
  • předehřívání šálků

Pákový kávovar je ideální volbou do každé domácnosti. Připraví vám různé druhy káv snadno a rychle.

Nahřívání šálků

Kávovar vám zajistí vždy ten nejlepší zážitek z pití oblíbených nápojů. Před naplněním šálků je zahřeje na ideální teplotu, aby nápoj uvnitř rychle nevychladl a vy jste si ho mohli užívat dlouho a průběžně.

Odvápňování

Zapomeňte na starosti, které se pojí s pravidelnou údržbou kávovaru. Přístroj disponuje systémem automatického odvápňování. Průběžně odstraňuje ze svého interiéru nánosy vodního kamene, které by mohly znehodnotit kvalitu a chuť použité vody.

Tlakoměr

Dominantou přední strany kávovaru je velký kulatý tlakoměr. Ten vám ukazuje vždy aktuální hodnoty tlaku, který přístroj využívá k tvorbě vámi zvoleného nápoje. Dokáže pracovat s tlakem až 15 barů.

Tři síta

Profesionální páka obsahuje tři sítka. Můžete si vybrat, zda si přejete připravit kávu z jedné porce mletých zrn, ze dvou porcí mleté kávy, nebo z ESE podu.

Tryska na mléčnou pěnu

Součástí kávovaru je také integrovaná tryska, která vám pomůže připravit jemnou a nadýchanou sametovou mléčnou pěnu. Díky ní si můžete vychutnat nejen primární espresso, ale také bohatou škálu dalších kávových nápojů, např. cappuccino, latte macchiato, flat white, americkou kávu a podobně.

Technické parametry Espresso Severin KA 5995 stříbrné

Barva černá, nerez

SMART

Ne  Značka kvality dTest

Ne

Rozměry výrobku  Šířka výrobku 16,5 cm  Výška výrobku 30,5 cm  Hloubka výrobku 33,5 cm  Hmotnost výrobku 4,36 kg

Rozměry balení  Šířka balení 21 cm  Výška balení 37,3 cm  Hloubka balení 45,5 cm  Hmotnost balení 5,42 kg

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 16 164×recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 7 514×recenzíDalší informace

• , zakoupeno v KULINA

• Nerez provedení
    • Rychlý ohřev
    • Nastavení času vypnutí, množství vody, tvrdosti vody
    • Nižší hlučnost než de longhi - ten klasický laciný typ

Celkově jsem maximálně spokojen, je opravdu v nerezu, dělá výborné kafe.

Já jsem s výběrem maximálně spokojen a v této cenové katagorii za mě super.
    Jo a mléko jsem nezkoušel, když už, tak si dávám do kafe studené z lednice

• , zakoupeno v EMIE.cz