Ariete 1388/30

Espresso Ariete Retro 1388 červené Kávovar Ariete-Scarlett 1388/30 zaujme již na první pohled svým stylovým retro designem a červeným provedením, díky kterému se z něj stane...
2 690 Kč

15 bar
Počet pák

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Vzhled
    • Vše jen mechanické,i množství kávu do hrnku se ručně vypíná, jinak na teče celý litr bryndy,šlehání mléka je natolik hlučné, jako když startuje letadlo. Prostě hrůza
  • , zakoupeno v Electro World

• Velmi zajímavý vzhled
    • Přístroj pro hračičky
    • Citlivější na správné usazení membrány v hlavě páky (ne vždy teče káva stejně do obou šálků)

Líbí se mi. Je to zajímavá mašinka pro lidičky, kteří si chtějí opravdu pohrát s přípravou kávy. Není to automat, takže musíte vědět, co děláte a při přípravě kávy v tomto kávovaru je třeba myslet. Neočekávám od něj bůhvíjaké výkony, co do množství, ale připravit kávu při posezení pro čtyři lidičky najednou není až tak velký problém.
    Našlehat mléko také lze. A dobře, ale pára jede z jednoho bojleru a po šlehání, před dalším pressem, je třeba předehřátou vodu v nádržce zchladit jejím odpuštěním.

• Hezký na vzhled
    • Káva je velmi dobrá
    • Dobře pění mléko takže je výborné Cappuccino
    • Koupila jsem dva presovače, oba stejné. U toho prvního déle trvá než se ohřeje voda, ten druhý ji má za chvíli ohřátou.ale zase u prvního je lepší pěna. Ale to není nic na závadu, s oběma jsme celá rodina spokojeni.
    • Snad dlouho vydrží!!!!

Vždy jsem chtěla retro styl
    Líbí se mi barva, vzhled
    Dělá výbornou kávu a cappuccino
    Je to vhodné spíše pro menší rodinu protože se musí pak na další kávu čekat
    Cena je výborná, Cena odpovídá i kvalitě výrobku
    Hodí se pro každou příležitost
    Mohu srovnávat jen s kávovarem co jsme měli před tímto, Byl to německý kávovar ale pěna nebyla nic moc i ta káva nebyla taková jako z tohoto kávovaru
    Zatím funguje jak jsem očekávala

Tlak
15 bar
Počet pák

Espresso Ariete Retro 1388 červené

Kávovar Ariete-Scarlett 1388/30 zaujme již na první pohled svým stylovým retro designem a červeným provedením, díky kterému se z něj stane klenot každé kuchyně.  Celokovové tělo doplňují páčkové spínače s kontrolkami, teploměr a tryska pro napěnění mléka. Bez problému ho budete moci nechat stát na kuchyňské lince a neztrácet čas jeho schováváním a následným vytahováním z poliček.

Kávovar je vhodný pro mletou i porcovanou kávu (kávové pody E.S.E.). Jeho příkon je 850 W a tlak 15 barů. Odnímatelná nádrž o objemu 0,9 litr s viditelnou hladinou vody usnadňuje čištění.

Espresso nabízí:

• vyjímatelný zásobník pro snadné čištění
  • parní trysku pro napěnění mléka pro cappuccino
  • držák pro ESE kapsle a mletou kávu
  • odnímatelný kryt odkapové misky
  • odměrku s pěchovacím přípravkem

V elegantní, červené barvě.

Technické specifikace Ariete Retro 1388 Červené:

• Espresso
  • čerpadlo: 15 bar
  • kapacita nádrže 0.9 l
  • vyjímatelný zásobník pro snadné čištění
  • parní tryska pro napěnění mléka pro cappuccino
  • držák pro ESE kapsle
  • držák pro mletou kávu
  • odnímatelný kryt odkapové misky
  • odměrka s pěchovacím přípravkem
  • výkon 900 W

Cena je výborná, Cena odpovídá i kvalitě výrobku
    Hodí se pro každou příležitost
    Zatím funguje jak jsem očekávala

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Maximální spokojenost, vše kovové, žádný plasťák, prakticky dělaný, sítko nevypadává při vyklepání, tlakoměr přehledně ukazuje, kdy dělat kávu, kdy šlehat mléko. Jednoduchá obsluha. Vybírala jsem skoro dva roky dobrý pressovač za rozumnou cenu a jsem ráda, že jsem si počkala.
    • zatím nic

• , zakoupeno v KOVOSLUŽBA Praha

nevím jak ho použit

• , zakoupeno v K24.cz

• pěkný design
    • teploměr

Velmi spokojen vaří dobré presso

• , zakoupeno v K24.cz

• Rychlá příprava několika druhů kávy. Není třeba kupovat kapsle. Perfektně našlehané mléko, hustá pěna.
    • Výrobek neměl český návod!!!
    • Po každém použití je třeba kávovar důkladně vyčistit.

Výborná káva, perfektně našlehané mléko. Super vzhled.